درباره ما

فرافن سامانه آسیا (تأسیس 1383) با سابقه طولانی در زمینه کنترل دسترسی و با اتکاء به کارشناسان زبده مسلط به سخت افزار و نرم افزار فارغ التحصیل از بهترین دانشگاه های ایران در رشته های مهندسی برق و کامپیوتر با ترکیبی از تکنولوژی های سخت افزاری و نرم افزاری روز دنیا سامانه کلید من را به منظور مدیریت تردد و جمع آوری شارژ مجتمع های آپارتمانی طراحی و تولید نموده است.

کلید من چیست؟

کلید من، سامانه مدیریت تردد و جمع آوری شارژ مجتمع های آپارتمانی مبتنی بر اینترنت است که کنترل تردد و دریافت شارژ از ساکنین را تسهیل می نماید. در این سامانه کلید الکترونیکی که می تواند یک کارت RFID، یک برچسب RFID و یا یک ریموت کنترل باشد جایگزین کلید مکانیکی برای تردد می شود و یک کنترلر تردد (شارژبان) که از طریق اینترنت با سرور مرکزی کلید من در ارتباط است، وضعیت مجوز تردد ساکنین را از سرور به طور مدام دریافت می کند و بر اساس آن کلید ساکنین فعال یا غیر فعال می شود. امکان تعریف کلید ها و فعال یا غیر فعال کردن آنها توسط مدیر از طریق وب سایت سامانه یا اپلیکیشن روی موبایل فراهم می گردد و مدیریت کلیدها و مدیریت تردد ساختمان تسهیل می شود. شارژ ماهیانه واحد ها بطور اتوماتیک به صورتحساب واحد ها منظور می شود و درخواست پرداخت شارژ توسط سامانه به طور خودکار از طریق پیامک به ساکنین ارسال می شود. ساکنین می توانند از طریق وب سایت سامانه و یا اپلیکیشن موبایل صورتحساب واحد خود را مشاهده و در صورت وجود بدهی شارژ، آن را از طریق درگاه بانکی پرداخت نمایند. ساکنین می توانند علاوه بر پرداخت شارژ، صورتحساب صندوق ساختمان شامل درآمدها و هزینه ها را از طریق وب سایت یا اپلیکیشن موبایل مشاهده نمایند. کلید من به ساکنین این امکان را می دهد که بدون استفاده از ریموت کنترل و از هر فاصله ای با استفاده از گوشی تلفن همراه خود، درب را باز نموده و تردد نمایند. این امکان، نگرانی به همراه داشتن چندین ریموت کنترل برای باز کردن درهای مختلف را مرتفع می سازد.

ویژگی های سامانه کلید من

• در اختیار گذاشتن واسط کاربری از طریق وب سایت و اپلیکیشن موبایل برای مدیر سامانه و مدیر مجتمع و ساکنین
• امکان حذف، اضافه و ویرایش مجوز تردد ساکنین (مدیریت کلیدها)
• ایجاد صورتحساب مالی برای صندوق ساختمان و واحدها و امکان ثبت هزینه ها، درآمدها و و اعمال شارژ ماهیانه واحدها به صورت اتوماتیک و امکان مشاهده صورتحساب ها توسط ساکنین و پرداخت اینترنتی شارژ
• پایش حساب مالی واحد ها و تغییر مجوز واحد ها بر اساس مانده حساب (بدهی)
• اطلاع رسانی رویداد های سامانه از طریق پیامک به مدیر و ساکنین
• استفاده از گوشی تلفن همراه به عنوان کلید تردد

به واسطه این ویژگی ها مدیریت تردد آسان شده، اطلاع رسانی پرداخت شارژ و کنترل پرداخت شارژ مکانیزه شده، جمع آوری شارژ توسط مدیر و پرداخت آن توسط ساکنین تسهیل شده، ابزار ساده ای برای حسابداری ساختمان در اختیار مدیر قرار گرفته، دسترسی آسان ساکنین برای مشاهده صورتحساب ساختمان میسر شده و گوشی موبایل جایگزین انبوهی از کلیدهای فیزیکی می گردد.

کلید من، بین مدیر و ساکن مجتمع صمیمیت ایجاد می کند، وقت و پول شما را مغتنم می شمارد و زندگی شما را مدرن و امروزی می کند. کلید من آسایش، آرامش و امنیت را برای مجتمع ها به ارمغان می آورد.

کلید من، یک سامانه جامع و کامل کنترل تردد برای مجتمع های آپارتمانی بوده که تمامی امکانات یک سیستم کنترل تردد را فراهم می آورد و تنها سامانه کنترل تردد مبتنی بر وب برای مجتمع های آپارتمانی در کشور است.

نسخه: 1.11.7.13*